sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

GÜLTAK: "HER KESİMDEN OY ALACAĞIM, ÇÜNKÜ HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLDUM"

  •  10 Şubat 2024 Cumartesi 09:02

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, Mersin’de toplumun her kesiminden, hatta farklı siyasi görüşteki vatandaşlardan da oy alacağının altını çizerek, “Akdeniz’de yaşayan Alevi’sinden Sünni’sine, Kürt’ünden Türkü’ne, en soldaki kardeşimden en sağdaki kardeşime kadar herkesin oyuna talibim.

Hepsinden de oy alacağıma inanıyorum. Çünkü Gültak, göreve geldiği ilk günden beri sadece partisinin değil herkesin belediye başkanı oldu” dedi.

Akdeniz Belediye Meclisi Şubat Ayı 2. Birleşim 1. Oturumu, Belediye Başkanı Mustafa Gültak başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, ilçeye bağlı bazı yerleşim birimlerine ilişkin kadastro güncelleme çalışmaları için ’Kadastro Bilirkişileri Hakkındaki Yönetmelik’ hükümlerine göre her mahalle için 6 kişinin bilirkişi olarak belirlenmesine ilişkin teklif oybirliği ile kabul edildi. Mecliste, Akdeniz Opera ve Bale Kulübü Derneğinin gerçekleştireceği ’7’nci Ulusal Oda Müziği Yarışması’na KDV dâhil 30 bin TL katkı sağlanması da yine oybirliği ile meclisten geçti.

 

Paylaş :
KİLOSU 150 DOLARDAN İHRACATA GÖNDERİLECEK: TEMSİLİ İLK ERİKLER TOPLANDI
YAŞLI ÇİFTİN DARP EDİLMESİYLE İLGİLİ YENİ GELİŞME: MÜDÜRÜN OĞLU DA TUTUKLANDI
MERSİN’DE TURİZM FUARI TOPLANTISI MUT’TA YAPILDI
FIBA KADINLAR AVRUPA LİGİ: CASADEMONT ZARAGOZA: 57 - ÇBK MERSİN: 56

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.