sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

TARSUS İDMAN YURDU TARAFTARLAR DERNEĞİ’NDEN AÇIKLAMA GELDİ

  •  20 Kasım 2020 Cuma 15:06

Son üç maçını kaybeden Tarsus’ta neler oluyor

Basın Açıklaması
Değerli Taraftarlarımız son haftalarda yaşanan puan kayıpları Taraftarlarımızı ve camiamızı derinden üzmüştür.
Bizler geriye dönüp baktığımızda Camiamızın birlik içinde, yakın zamanlarda yaşanan kongre sürecinde Takımımız zarar görmesin diye tüm Maddi ve Manevi mücadeleyi verdik ve vermeye devam ediyoruz. Takım Kaptanlarımıza konuyu defalarca dile getirdik. Ama bakıyoruz ki, bizlerin ve hocamızın iyi niyeti TAKIM OLAMADIĞIMIZI göstermektedir.
Özellikle Elazığ ve Serik maçlarındaki puan kayıplarının tüm sorumlusu FUTBOLCULARDIR. Sahaya çıkıp; hakemi de, rakip oyuncuyu da yeneceksin. Son zamanlarda saha içinde, dışında kenetlenme sorunu yaşayan ve disiplini olmayan, EN ÖNEMLİSİ kazanma hırsını kaybetmiş bir ekip var.
Dışarıdan izlediğimiz ve gördüğümüz kadarıyla takımda yaşanan bireysel oyun hatalarının, bizlere fazla puan kaybı yaşatmaktadır. Artık bu hataları bir kenara bırakıp, takım oyunu ile play off'un en büyük adayı olduğumuzu göstermeliyiz.
Artık herkes kendine gelsin. Ya da bizler ŞEHR-İ MÜDAFAA yaparak sizlerle karşı karşıya gelmeyelim.
Bizler 2 sezondur Ergün PENBE hocamızın takıma yapmış olduğu hizmetleri göz ardı edemeyiz. Unutulmasın ki, TARSUS İDMAN YURDU'nun hocası yine kendisidir.
Kongre Sürecimiz ile alakalı olarak ise: Kongremiz 7 Aralık 2020 Tarihinde saat : 16.00'da Nikâh Salonu'nda yapılacaktır. Kongre yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde 14 Aralık 2020 Tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır.
Kongrede Başkan Adayı olarak şu an Şahin KIRBIYIK Bey adaylığını açıklamıştır. Bizler de 2. Erkut KUZEYMAN dönemi olarak gördüğümüz bu süreçte kongremizin Şehrimiz ve Takımımız için hayırlı olmasını diliyoruz.

Paylaş :
ÖZDEMİR: "YENİ EKONOMİ PROGRAMI TARIM SEKTÖRÜ AÇISINDAN OLUMLU"
MERSİN’DE SAĞLIK İÇİN 25 TON NARENCİYE DAĞITILDI
TARİHİ ÇÖMLEĞİ SATMAK İSTEYEN 2 ŞÜPHELİ JANDARMA EKİPLERİNCE YAKALANDI
BÖLGESEL LİG OYUNCULARINI HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMA

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.