sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Rusya’da

  •  25 Şubat 2020 Salı 13:38

Koç Ceyhun Yıldızoğlu, “İkinci periyottaki savunma zaafımız Fenerbahçe karşısında yenilmemize neden oldu” dedi. Turuncu mavililer çarşamba günü oynayacakları Eketarinburg maçı için yarın maçın oynanacağı salonda çalışma yapacak.

Pazar günü Fenerbahçe’ye kaybeden Çukurova Basketbol Mersin Yenişehir Belediyespor, Euroleague’deki son maçını oynamak için Rusya’ya gitti. Fenerbahçe maçını ardından Pazartesi  sabaha karşı maçın oynanacağı Eketarinburg’a  gelen turuncu mavili ekip, günü dinlenerek geçirdi. ÇBK’da Euroleague kadrosunda olmadıkları için Skyes ve Lavender maç kadrosuna alınmadı.

 

Koç Ceyhun Yıldızoğlu Fenerbahçe yenilgisi değerlendirerek, “Savunma hatalarımız nedeniyle maçı kaybettik” dedi. Yıldızoğlu maça iyi başlayamadıklarını belirterek, “İlk periyotta biz de bulduğumuz basketlerle oyundan kopmadık. İkinci yarıyla iyi başlamamıza karşın savunmada isteğimizi yapamayınca 15 sayı farkla soyunma odasına gittik. İkinci yarıda toparlanmamıza karşın farkı eritemeyince yenildik” şeklinde konuştu.

 

Euroleague’de, Ekaterinburg  ile son maçını oynayacak olan Çukurova Basket  yarın yapacağı çalışmadan sonra maç saatini bekleyecek.

Paylaş :
MERSİN’İN İHRACATI HAZİRANDA YÜZDE 38,7 ARTTI
BİN 200 KİŞİNİN ÇALIŞTIĞI ÇİVİ FABRİKASINDA BÜYÜK YANGIN
GÜLTAK, SON AŞAMAYA GELEN MERSİN’E İZ BIRAKANLAR MÜZESİNDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
FİLENİN SULTANLARI ÇEYREK FİNALDE!

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.